ForumAilesi.Com

ForumAilesi.Com (http://www.forumailesi.com/)
-   ForumAilesi Sözlük (http://www.forumailesi.com/11-forumailesi-sozluk/)
-   -   Jet Sosyete (http://www.forumailesi.com/forumailesi-sozluk/3202-jet-sosyete.html)

Regex 11 Nisan 2018 22:15

Jet Sosyete
 
Gülse Birsel ablamızın yıllar sonra sahalara döndüğü yeni dizisi. Elbette bir Avrupa Yakası değil ancak Yalan Dünya'dan iyidir. İlayda rolüyle Deniz Cengiz döktürmektedir.

Dua ' 12 Nisan 2018 09:04

Yanıt: Jet Sosyete
 
İzlemedim izlemek de gelmedi içimden nedense.


Forum saati GMT +3 olarak seçilmiştir. Şuanki saat: 04:22.

Yazılım: vBulletin® - Sürüm: 3.8.4
Yazılımın telif hakkı sahibi: Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

ForumAilesi, lisanslı yazılım kullanmaktadır.
Kurucu ve proje sahibi: Dua '
Tasarım ve kodlama: Regex

YASAL UYARI:
ForumAilesi.Com, içerik sağlayıcı bir forum sitesidir. İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındaki 5651 sayılı kanunun, içerik sağlayıcılar hakkındaki hükümleri düzenlediği dördüncü maddesi uyarınca; içerik sağlayıcı, internet ortamında kullanıma sunduğu her türlü içerikten sorumludur. Ancak aynı maddenin ikinci fıkrasına göre, içerik sağlayıcı, bağlantı sağladığı başkasına ait içerikten sorumlu değildir. Dolayısıyla her katılımcımız yaptığı paylaşımlardan, kendi yazdığı yorumdan fiilen sorumludur.
İçerik sağlayıcı niteliğini haiz forum sitemiz üzerinde, hukuka aykırı gördüğünüz içeriklerin bildirimlerini iletişim bağlantısından bizlere iletirseniz en geç iki (2) iş günü içerisinde hukuk birimimizce gerekli inceleme, gerekiyorsa işlem ve tarafınıza dönüş yapılacaktır.
Yapılan paylaşımların ve paylaşımlara yazılan yorumların IP kayıtları teknik ekibimizce tutulmakta olup, yasa ihlâlleri hakkında makul şüphenin oluşması durumunda bu veriler kolluk makamlarıyla paylaşılacaktır.
Destek: genel forum sitesi