Tekil mesaj gösterimi
Alt 26.Ocak.2018   #1
Regex
Umursamaz tavrımın, hastası olunuz..
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kayıt T.: 11 Şubat 2017
Konular: 79
Alınan Beğeni: 629
Verilen Beğeni: 334
Tecrübe Puanı: 4
Rep Puanı: 10
Rep Gücü: Regex yeni tanınıyor.

@Regex
Exclamation vBulletin 3.8.x - Responsive Style ~ Bootstrap Tema!

-- Sponsor Baglantı --
vBulletin 3.8.x - Responsive Style ~ Bootstrap Tema!

Bildiğiniz üzere vBulletin 3.8.x birçok kişi için hâlâ vazgeçilmezdir. Yıl olmuş 2018, ama başta ben olmak üzere ne XenForo kullanabiliyoruz ne de vBulletin'i upgrade ediyoruz. Zaten vBulletin 4 ve üstü sürümlerin ne derece başarılı (!) olduğu da ortada.

Yine vBulletin 3 için responsive tema oluşturmanın zorluğunu da sanırım çoğu kişi biliyordur. Sizlere bu konuda Rus bir geliştirici tarafından hazırlanan, benim tarafımdan da düzenlenip Türkçeye çevrilen "vBulletin 3.8.x Responsive Style" adlı temayı sunacağım.

Kurulum:
  • bootstrap ve images klasörlerini FTP ana dizininize yükleyin.
  • responsive.xml'i tema yükle bölümünden yükleyin.

Not: Bu temayı ben tasarlamadım, Twitter Bootstrap entegrasyonunu da ben yapmadım. Yapımcısının kullanıcı adı ssmol'dur. Tema üzerinde sadece bazı dikkat çeken Rusça kısımları Türkçeye çevirip ufak düzenlemeler gerçekleştirdim. Temanın eksikleri yok değil, ama önemli olan responsive olması diye düşünüyorum. Eksikler halledilir.

[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]

Temayı ekten indirebilirsiniz.
Sunucumuza eklenmiş dosya
Dosya tipi: zip responsive.zip (488.7 KB (Kilobyte), Eklenti toplamda 118 kez indirilmiştir.)

Kullanıcı Kişisel İmzası
  • When injustice becomes law, resistance becomes duty.
Regex isimli Üye şimdilik offline konumundadır